TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....

4 posters
YazarMesaj
BiLL_İrEm...KaULiTz
TH Sever
TH Sever
BiLL_İrEm...KaULiTz

BİLL  İN AMELİYAT SONRASIII  SİGARAYLA YAKALANMASIIII.... Empty
MesajKonu: BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....   BİLL  İN AMELİYAT SONRASIII  SİGARAYLA YAKALANMASIIII.... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 7:53 am

Bill' in Comet 2008 ödüllerinde ağzında sigarayla yakalanması ve ameliyatından sadece 2 ay geçmesi gerçekten düşündürücü.BILD am SONNTAG Bill'le bunu konuşmuş,ben de çeviriyim dedim

Kaynak: http://www.tokiohotelus.com/blog/

Bill'in ciddi ses teli ameliyatından 2 ay geçmemişti ki,''Tokio Hotel'' in solisti Bill Kaulitz (18) bu şoktan bir şey öğrenmediği gözüküyor.Şimdi ağzında bir sigarayla yakalandı.Solistin sigara içmesi mi sesini kötü etkiliyor?

Comet Ödüllerinde,Madgeburglular 4 ödül kazandı,ve sabahın erken saatlerine kadar bunu kutladı.İçki ve sigara içerek de..

BILD am SONNTAG Bill'e dün akşam,sigara içmenin müzik kariyerini mahvedebileceğini bilip bilmediğini sordu.
Bill Kaulitz cevapladı:''Ses tellerimdeki yaraların iyileşme süreci tamamen bitti,ama hala çok az sigara içiyorum.Kesinlikle sesime dikkat ediyorum,ama bütün bu stresli haftalar sonunda,yalnızca kendimi koyvermek ve o muhteşem gecede rahatlamak istedim.''

Doktorlar bu davranışı riskli ve sorumsuzca görüyor.Profesör Ralph Mösges,Uni-Clinic Cologne'deki the ENT'in doktoru BamS' e söylüyor:''Ameliyattan sonra,ses telleri hala en ufak rahatsız edici şeylere karşı bile hassas davranır.Özellikle Bill'den alınan ses teli kistiyse.Nikotin gibi toksinlerin en ufak miktarı bile iyileşme sürecinde birçok hasar verebilir.''

Bill her ne kadar az içiyorum dese de doktorların dediği gibi sigaranın en ufak miktarı bile Bill' in sağlığını çok daha kötü yapabilir
(tamam Comet'te 4 ödül kazandılar sevinçten içebilir ama inşallah sağlığını bozucak kadar çok içmez ağlayan Onun 2. bir ameliyata girmesini istemeyiz tabiki Mad
thsnm
MODERATOR
MODERATOR
thsnm

MesajKonu: Geri: BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....   BİLL  İN AMELİYAT SONRASIII  SİGARAYLA YAKALANMASIIII.... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 2:21 pm

ah bill im ahhh kendine zarar veriyosun içme lütfen yha:S
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

MesajKonu: Geri: BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....   BİLL  İN AMELİYAT SONRASIII  SİGARAYLA YAKALANMASIIII.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 2:37 am

bu yüzden sahnede şarkı söylerken nefessiz kalıyo bide koşuo tmm gariikk...
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net
kRoNiqBiLLcHi
Yeni Üye
Yeni Üye
kRoNiqBiLLcHi

MesajKonu: Geri: BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....   BİLL  İN AMELİYAT SONRASIII  SİGARAYLA YAKALANMASIIII.... Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 12:52 am

akıllanmıo yha ... sesinden bisi mahrum bıraqmaq istio heralde Crying or Very sad
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

MesajKonu: Geri: BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....   BİLL  İN AMELİYAT SONRASIII  SİGARAYLA YAKALANMASIIII.... Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 4:06 pm

içme şu zıkkımı Bill...!
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

BİLL İN AMELİYAT SONRASIII SİGARAYLA YAKALANMASIIII....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-