TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİLL İN HASTALIĞI

2 posters
YazarMesaj
BiLL_İrEm...KaULiTz
TH Sever
TH Sever
BiLL_İrEm...KaULiTz

BİLL İN HASTALIĞI Empty
MesajKonu: BİLL İN HASTALIĞI   BİLL İN HASTALIĞI Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 7:56 am

Ameliyattan önceki son saatlerini Bill işte bu şekilde geçiriyor !

Bill'in Ameliyatı Pazartesi için planlanmıştı ama doktorlar şuan Pazar yapılmasının daha iyi olup olmayacağını tartışıyor .

Bill'in ikiz erkek kardeşi Tom BILD Pazar'a özen bir röpörtaj verdi :

BILD Pazar : Tom erkek kardeşin bugün ya da yarın ameliyat olacak . Evdeki son günlerini nasıl geçiriyor ?

Tom Kaulitz : Bill genelde televizyon izleyerek yatakta yatıyor . Çenesini sonunda kapayabilmesi için ona DVD'ler verdik . Şuanda Prison Break'in tüm sezonlarını izliyor , bu onu meşgul tutuyor . Arada sırada kendini aşağıdaki buzdolabına sürüklüyor eşofmanlarıyla ve kendine yiyecek bir şeyler alıyor. Eğer kendini bir kutu birayla Fussi'yi izlemek için televizyonun önüne oturtsaydı küçük kardeşimle gerçekten gurur duyardım . (Fussi ne bilmiyorum ama edepli bir şey çıkacağını hiç zannetmem xD ) Bence bu gerçekten hoş bir şey olurdu . (güler)

Kim Bill için yemek yapıyor ?

Tom Kaulitz : Şuanda ben onun için her gün yemek yapıyorum , özel soslu bir spagetti (Aman zehirleme sakın çocukcağızı Tomii ) . Sosu , kendim de söyleyebilirim , kesinlikle harika. Sanırım bundan bıktı ama yakınamıyor bile çünkü sesini koruması gerek . Ayrıca Bill benden çok daha kötü bir aşçı .
Arada bir annemiz bizi ziyarete geliyor ve yemeği o yaptığında Bill'in yüzünde görebiliyorsunuz bunun onu mutlu ettiğini .

Bu kadar uzun süre ara vermeden evde olmak nasıl bir duygu ?

Tom : Yıllardır yoldayız ve birdenbire tüm gün boyunca evde oluyorsun . Etkili bir değişim . Bir deliğe doğru düşüyorsun ve birden yolda olmayı özlüyorsun . Ve Bill de şarkı söylemeyi özlüyor . ( Kıyamam ) Bill sadece sahnede ya da stüdyoda şarkı söylemez , genelde tüm gün evde de şarkı söyler . Sesinin zedelenmesine şaşmamalı . Şuan sessiz r11; bence bu sessizlik rahatlatıcı . (Duygusuz )

Bill acı çekiyor mu ? Onu neşelendiriyor musun ?

Tom : Şey , bence acı çekmiyor . Şey yani çekiyorsa bile yakınamıyor çünkü sesi yok . Genelde Bill durmaksızın konuşur ve bu gerçekten sinir edebiliyor insanı . Şuanda tüm hayatımdaki en rahat anları yaşıyorum . Eğer biri konuşuyorsa , bu benim . Ve Bill bu konuda hiçbir şey yapamıyor . Bu harika . Dün r0; O kahrolasıca çeneni kapa!r1;(ne kadar tatlı yaa yerim ben senii Bill [L] ) diye göz kalemiyle bir kağıt parçası üzerine not yazdı . Eğer Bill'i sinir ediyorsam bu notu kaldırıyor . (Valla Bill'e acıdım . 24 saat Tom'un saçmalıklarını dinleyip cevap yapıştıramamak Korkunçç )

Bill'le hastaneye gidecek misin ? Ne kadar kalması gerekiyor orada ?

Tom : Bill hastanede olabildiğince kısa süre kalmak istiyor istiyor . Büyük ihtimalle orada kalmaya 1-2 günden fazla dayanamaz . Onunla gidiyorum ve tüm zaman onun yanında olacağım kesin . Ailemiz , yakın arkadaşlarımız , Georg ve Gustav ve ekibimiz de tabii onu ziyaret edecek .

Bateristiniz Gustav ve Basçınız Georg ne yapıyor şuanda ?

Tom : Hmm onlar için her zaman ki gibi . Ne yapmaları gerekiyor ki ? Hiçbir şey yapmıyorlar ve her zamanki gibi Georg kendi kendine oynuyor tüm gün ve yine her zamanki gibi Gustav bisikletini sürüyor .

Hayır , dürüst olmak gerekirse Bence hepimiz aynıyız . Bu zorunlu aradan dolayı sakinleşebiliyoruz. Belki o kadar da kötü değildir .

r0;Tokio Hotelr1; ' in ameliyattan sonra aynı şekilde bir müziğe sahip olmayacağından korkuyor musun ? Bill sesinin ameliyattan sonra daha yüksek ve derin olacağından korkuyor mu ?

Tom : Dürüst olmak gerekirse kahrolasıca derecede korkuyoruz . İkimiz de . Eğer öyle olursa , Bill çoktan bana benim şarkı söylemem gerekeceği işaretlerini verdi . Aslında , Phil Collins de bir bateristti şarkı söylemeye başlamadan önce .

Yani bir acil durum planınız var. Fanlarınız da çok endişeli . Bill için bir sürü hediye var , öyle değil mi ?

Tom : Fanların yaptıkları inanılmaz ve çok tatlı . Bill şuan fan hediyeleriyle duş alıyor resmen . Çoğu Bill'in boğazından alıyor ilhamını . Gelecek kayak tatili için mükemmel bir şekilde hazır şuan . Bir sürü atkı ve şal aldı . Ayrıca bir eczane açabiliriz . Sayılamayacak kadar çok hap , multi-vitamin kapsülleri , C vitaminleri , çinko ve bir sürü başka bağışıklık sistemini güçlendirici . Eğer hepsini aynı anda alırsan hoş bir yolculuğa çıkabilirsin
thsnm
MODERATOR
MODERATOR
thsnm

BİLL İN HASTALIĞI Empty
MesajKonu: Geri: BİLL İN HASTALIĞI   BİLL İN HASTALIĞI Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:07 pm

teşekkürler

BİLL İN HASTALIĞI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-