TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e)

2 posters
YazarMesaj
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e) Empty
MesajKonu: ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e)   ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e) Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 2:33 am

Bild Gazetesi

Almanya’nın en başarılı rock grubu Tokio Hotel’den Tom ve Bill Kaulitz Hamburg’dan Berlin’e taşındı! Yapımcı David Jost bu bilgiyi doğruladı: “Bill ve Tom kendilerine Berlin’de bir ev daha aldılar. Berlin’de çok sık bulunmaları gerekiyor ve bir otel odası daha görmek istemiyorlar. Bu yüzden daha rahat olabilmeleri için orada da bir ev istediler"

Şuana kadar Tokio Hotel her Berlin’e gidisinde Postdamer meydanındaki ‘aziz’ Ritz Carlton'da kalıyordu. Bild gazetesine göre Bill ameliyatını Berlin’de oldu ve rehabilitasyon için orada kalması gerekiyor. David Jost:”3. albümü Hamburg’da yapacağımız icin Hamburg’daki stüdyo apartmanları hala duruyor”

Kaulitz’lerin Berlin’de çok özel anıları var; Der Letzte Tag’ın videosunu 2006’da “Friedrichshainer kosmos Kinos”un catısında cektiler ve bunu duyan yüzlerce hayran oraya toplandı; yarı-cıplak, vücutlarında Bill ve Tom icin asklarını ifade eden yazılarla onları karsıladı. Yakında bu hayranlar kahramanlarını tekrar görebilecekler!

BZ Berlin

Tokio Hotel ikizleri Tom ve Bill başkente taşındılar. Neden? Yapımcıları David Jost anlatıyor: “Bill ve Tom Berlin’e küçüklüklerinden beri taşınmak istiyorlardı. Dün Tom bana, Bill ile beraber partilere katılmak istediklerini söyledi cünkü son bir kac aydır onlar icin cok stres ve korku dolu gecti. Yakın zaman önce Tom Bill’e bir sonraki “Echo- Aftershow party”i dört gözle bekledigini ve yatagına kendini sarhos olarak atmaya can attıgını söylemis.” (Sey, o partiye 10 ay var!)
Jost devam ediyor: “Berlin’in tam bir parti sehri olması da taşınmalarının bir diğer sebebi”

(Ek Bilgi: Bill ve Tom’un böylece 3 tane evleri oldu; Magdeburg, Hamburg ve Berlin’de. Sürekli bu şehirler arası gidip geliyorlar. Şu aralar Hamburg ve Berlin’de Magdeburg’de oldugundan daha cok bulunuyorlarmıs David Jost’un söyledigine göre. Bir de resimlerde o cok sevdikleri langırt masalarının [masa futbolu] tasındıgını görebilirsiniz!)

Kaynak: http://www.tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=6379
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net
BiLL_İrEm...KaULiTz
TH Sever
TH Sever
BiLL_İrEm...KaULiTz

MesajKonu: Geri: ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e)   ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e) Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 9:33 pm

almanyadan nefret ediyodum eskiden şimdi gitmek için can atıyorum ama genede toiko hotel kesinlikle hariç ALMANLARDAN NEFRET EDİYORUM...

xD xD
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

MesajKonu: Geri: ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e)   ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 11:37 pm

BiLL_İrEm...KaULiTz demiş ki:
almanyadan nefret ediyodum eskiden şimdi gitmek için can atıyorum ama genede toiko hotel kesinlikle hariç ALMANLARDAN NEFRET EDİYORUM...

xD xD

dmm da konuyu dağıtma istersinN..Wink
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

ikizler Berlin'e taşınıyorlar(Hamburg'tan Berlin'e)
1 sayfadaki 1 sayfası