TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

billin hayalindeki kız..

2 posters
YazarMesaj
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

billin hayalindeki kız.. Empty
MesajKonu: billin hayalindeki kız..   billin hayalindeki kız.. Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:01 pm

benim Seveceğim Kızın Saçları Koyu Göz Rengi ıse Açık Olmalı.yanık Tenli Ve Güçlü Bi Fiziğe Sahip Olmalı.
fakat Hafif Kızlardan Olmamalı.
sadece Çılgın Olmalı.romantik Olmalı,ama Rock Giyinmeli.ben şuana Dek Hiç Romantik Olup Rock Giyinen Kızlarla Karşılarçmadım.benim Kız Arkadaşım Fiziğinin Tüm Hatlarını Gösteren Giysiler Giymeli Çünkü Bu Bence Çok Sexy.benim Kız Arkadaşım Normal ıç Çamaşırı Giymemeli(pamuğu Kastediyo) Vede Bacakları Tertemiz Olmalı.ben Kız Arkadaşımın Beni Sevmesini ısterim Paramla Ünümü Değil.ve Onun Başka Ülkede Yaşıyor Olmasını Ve Tanışmamızın Tesadüf Olmasını ısterdi.benim ıçin Kız Arkadaşımın Fan Olup Olmaması Önemli Değil.çünkü Kime Aşık Olacağınızı Siz Seçemezsiniz,aşk Acımasızdır.

Tam beni tarif ediyor özelliklede dugusal ve giyim açısından sadece saçlarım kumrl o kadar keşke siyah olsaydı...
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net
thsnm
MODERATOR
MODERATOR
thsnm

billin hayalindeki kız.. Empty
MesajKonu: Geri: billin hayalindeki kız..   billin hayalindeki kız.. Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:06 pm

sağol cnm

ayrıca dert etme boyatırsın ya:)

billin hayalindeki kız..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-