TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cinle tavla oynayan çocuk:S:S

2 posters
YazarMesaj
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

cinle tavla oynayan çocuk:S:S Empty
MesajKonu: cinle tavla oynayan çocuk:S:S   cinle tavla oynayan çocuk:S:S Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:30 pm

bi gün bi grup arkadaş evde tıoplanıp cinlerle ilgili konuşmaya başlamış cinlerle dalga eçmişler.daha sonra çocukların oturduğu odada bilg. varmış bide yazıcı birden yazıcı çalışmaya başlamış ve bi kağıt çıkmış üzerindede ben bir cinim ve seninle tavla oynıcam demiş. bu olayın üzerinden 1 hafta geçmiş.çocuğun annesi ve babası gezmeye gitmişler.daha sonra tel. çalmış arayan teyzesiymiş.istersen gelip seninle durıyım demiş.çocukta korktuğu için gel demiş.sonra kapı çalmış gelen teyzesiymiş.biraz oturmuşlar sonra teyzesi TAZLA OYNIYALIMMI? demiş:S:S(annecimmm...tırstım yhaa)
sonra bunlar oyanamaya başlamışlar.az sonra tel. çalmış.arayan annesiymiş.annesi şöle demiş:
biz biraz gecikicez teyzen araba kazası geçirdi onun yanındayız demiş.
çocuk çok şaşırmış .içeri geri döndüğünde ise teyzesi orda yokmuş.tavla kapanmış ve üserinde bi not:
ben sana dememişmiydim.....

çok tırstım yhaa benimevdede yazı varr Exclamation
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net
tomdelisi
TH Hastası
TH Hastası
tomdelisi

MesajKonu: Geri: cinle tavla oynayan çocuk:S:S   cinle tavla oynayan çocuk:S:S Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:34 pm

inşallah böyle bişi olmas ya ne kadar kötü şeyler bunlar No
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

MesajKonu: Geri: cinle tavla oynayan çocuk:S:S   cinle tavla oynayan çocuk:S:S Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 3:00 pm

tomdelisi demiş ki:
inşallah böyle bişi olmas ya ne kadar kötü şeyler bunlar No
ayrıca çok ürkütücü... affraid
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

cinle tavla oynayan çocuk:S:S
1 sayfadaki 1 sayfası