TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ...

2 posters
YazarMesaj
thsnm
MODERATOR
MODERATOR
thsnm

BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ... Empty
MesajKonu: BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ...   BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ... Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 10:36 pm

*tam olarak ne kadardır yalnızsın?
2,5 yıldır yalnızım.

*bunun anlamı son kızarkadaşın olduğunda 14 yaşındamıydın?
tam olarak öyle. o kızla 1,5 yıl geçirdim. ona gerçekten aşıktım

*niye ayrıldınız?
bende pek bilmiyorum. ayrı takılmaya karar werdik. ama ben hiç bi zmaan kızarkadaşlarımla kavgayla ayrılmam. herzaman iletişim içinde oluruz ve arkaadaş kalırız.

*şimdiye kadar kaç kızarkdaşın oldu?
5! bi kıza ilk aşık olduğumda 4e gidiyodum. o benden büyüktü. hep uzun zaman ilişkilerim oldu.

*aşıkkken kendini nasıl hissediosun?
bu size olabilecek en güzel şey yani war olan başka bi insan için derin duygular beslemek... ve aşık olduğumda genelde milletin kafasını karıştırırım ve doru düsgün bişeye konsantre olamam.

*peki şimdi aşık olmak istermisin?
evet! yeniden aşık olmayı gerçekten çok isterim. bu his gerçekten üper güzel ve muhteşem oluo bu hissi tekrar kazandığımda.. ama bu benim şuan mutsus olduum anlamına gelmes. geçtiğimiz yıllarda çok büyük şanslar yakaladım. eee yalnız olmananında avantajları buda. insanlarla özgürce konuşabiliosun, bişeyleri ispatlamak zorunda deilsin, ve tabiki kıskançlıkta yok.

*peki bu 2 yıl içerisinde hiç öpüştünmü?
hayır! sadece arkadaşça öpücükler hoşgeldin anlamında. tutkulu bişi olmadı.

*ama seni hep showlardan sonraki partilerde ve bu tarz şelerde görüyorus yani oralarda bş olmuş olabilir...
evet tabiki. ama ben aufreisser değilim (aufreisser ney? türkçesini bilmiorum...) hiç bizman kısa ilişkilerim olmadı. ama olması olağan bi durumdu. lakin bunlar daha çok tomun ilgi alanlarına girio. (gülüo) benim için bş ifade etmio.

*kendini yalnız hissetmedinmi hiç?
evet öyle anlar oluo. genelde seyahatte oluoruz ve bazen akşamları yalnız oluorus. bu hayatımızın bi parçası. o anlarda yanımda bi kızın olması çok harika olurdu. tabiki tom georg gustav özelliklede ailem benim herzaman yanımdlar. ama yinede bazen kendimi çok yalnız hissediyorum.

*öyle hissettiğinde ona karşı olarak ne ypıosun?
uyuyorum(sırıtıo) herzamn yardımcı olur.

*ama bu çok mutsuzca, değilmi??
hmm.. o anlarda genelde arkadaşlarımı arıorum. benim için genelde orda olurlar. bu his genelde bana şarkı yazmada yardım ediyo. örneğin "hilf mir fliegen" şarkısını o anlardan birinde yazdım.

*fanlarından biriyle çıkarmısın peki?
bu gerçekten çok çok cool bş olurdu. benim çalışmalarımı müziğime beğenen yaptıklarımı beğenen birile olmak çok süper olur.

*ama konser sahnesindeyken aşşağıdaki binlerce kızdan bitanesini bulmak çok zor olur?
evet çok zor ama imkansız deil. fanlarda tanıştığım bisürü zaman oluo. böylece bi fana aşık olmam imkanlı.

*hiç çok güzel olduğunu düşündüğün bi fanınla tanıştınmı?
evet öyle bikaç kız wardı. ve onların çok tatlı olduklarını düşünüodum. ama birbirimizi tanımak için hiç bizman yeteri kadar vaktimiz olmuo. birine kalbimi açmam için çok uzun zmanlara ihtiyacım war

*peki bunu nası deiştirebilirsin?
tanıştığımız zamana tıklarım.(bu neydi şimdi) ilk görüşte aşka kessinlikle inanıorum.

*bu tarz bi durumda peki nası bi tepki werirsin?
ilk önce düşünürüm "onu kessinlikle tanımam gerek". ama hiçbi fikrim olmaz ne kadar hızlı davranabilceim konusunda. kesinlikle kafam çok karışık olur ne yapmam nereye gitmem gerektiği konusunda.

*peki gruplarla aran nasıl?
genelde güzel sohbetler oluo ama ben tek gecelik ilişki adamı değilim

*tek gecelik ilişkiyi tercih ettiğinde ne oluo?
ilk önce ilk görüşte aşk olduunu düşünürm. ve bi sonraki günde onu aptal bi fahişe olarak görürüm. ve o geceyi hemen bitiririm. ama genelde böle oyunlar oynamam. gerçekten böle şelerden hoşlanmıorum.

*fanlarının aşkının bedeli bi ilişkimi?
olabilir. fanların bize verdiği şey kuşkusus süper güsel. bize verdikleri çok güzel duygular. onlar hakkında düşündüümde bana çok yardım ettiklerini farkediorum.

*müzikmi aşkmı? hangisi daha önemli?
hayallerimi müzikle yaşıorum. aşık olduumda belki daha parlak bi ışık görebilirm. ama yinede kuşkusuz şuan tokio hotel benim için 1. sırada.

*eğer bi kıza aşık olursan bunu fanlarına açıklarmısın?
evet! kendime kesinlikle saklayamam bunu. çünkü onla çok zman geçirmeye başlıcas ve herkes görcek. ilişkimizi saklamak hem ona hemde fanlara haksıslık bence...
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ... Empty
MesajKonu: Geri: BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ...   BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ... Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 10:54 pm

heyy aynı düşüncelere sahipiss Very Happy
bende bestelerimi yanlıs hissedince yasarım vaaaww...pepekümmm
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

BİLL İLE AŞK HAKKINDA BİR RÖPORTAJ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-