TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ...

3 posters
YazarMesaj
BiLL_İrEm...KaULiTz
TH Sever
TH Sever
BiLL_İrEm...KaULiTz

BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ... Empty
MesajKonu: BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ...   BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 7:58 am

Green Day

Bill : Green Day , gerçekten harika bir grup . Onları bir konserde de gördüm ve çok şaşırdım . Videolarında da , canlı olarakta müthişler . Gerçekten yeni bir şey kattıklarını düşünüyorum . Çok iyi grup .

P!nk

Bill : Pink için , ben en çok onun sesini seviyorum . Çok değişik bir sesi var . Bu , benim en çok hoşuma giden özelliği çünkü ben alışılmış sesleri gerçekten sevmiyorum , beni sıkıyorlar . Kendine özel birisi .

Tom : Onu turnesi sırasında görmek istemiştik .

Bill : Evet , bu doğru ama ne yazık ki hiç zamanımız olmadı . Onun konser DVD si var bizde ve gerçekten harika bir şarkıcı .

Metallica

Gustav : Benim için , Metallica r0;tekr1; metal grubu . Aksini söyleyemeyiz . 2006 senesinde Berlin'de Waldbühne de çaldıklarında oradaydım . [06/06/06]

Tom : Ve biz orada değildik .

Georg : Evet ve bu benim Placebo konserinde olduğum zamandı . [Magdeburg'daki sanırım]

Gustav : Evet orada değildiniz . Master of Puppets ' ın 20. yılını kutladılar . Eski şarkılarını çaldılar ve gerçekten harikaydı . Aslında bence en iyi metal grubu onlar .

Foo Fighters

Gustav : Sanırım onları en çok dinleyen benim .

Georg : Ben de .. Bazen dinliyorum onları .

Tom : Ben ... [ve sözü Gustav tarafından direk kesilirr İntikaaam .. Nasıl oluyormuş Tom Bey ]

Gustav : Tabii , tabii eminim . Onları düzenli dinleyen benim . Tüm videoları ve albümleri çok hoşuma gidiyor . Son albümleride gayet iyiydi ama diğerlerini tercih ediyorum çünkü daha fazla hit şarkı ve single vardı . Bir sanatçı olarak Dave Grohl [solist ve gitarist] müthiş . Nirvana'dan beri gerçekten çok olgunlaştı ve bu albümde hepsini kendi yaptı . Gerçekten iyi motive olmuş biri o , bir dev olacak .

Avril Lavigne

Bill : Bu şarkıyı seviyorum [Sk8ter boy'dan bahsediyor] Bence şuana kadar yapılmış en iyi video klibe sahip . Yapımı ve böyle bir videonun ortaya çıkarılması çok zor olmuş olmalı . Gerçekten , bugüne kadar duyduklarımız ve gördüklerimizden çok daha değişik bişi bu . Bir kız söyleyince şarkıyı , şarkı genelde ballad oluyor . Ama onun müziği gerçekten cool ve videoları harika .
thsnm
MODERATOR
MODERATOR
thsnm

MesajKonu: Geri: BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ...   BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 2:33 pm

teşekkürler cnm...
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

MesajKonu: Geri: BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ...   BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ... Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 2:38 am

paylaşım için saol...
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

BİLL İN SANATÇILAR İÇİN DÜŞÜĞNDÜKLERİ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-