TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bill ve tom ile tanışmak...

YazarMesaj
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

bill ve tom ile tanışmak... Empty
MesajKonu: bill ve tom ile tanışmak...   bill ve tom ile tanışmak... Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 2:47 am

Arkadaşlar, Tokiohotelus-forum.com’da Bill ve Tom ile tanışan bir kızın yazdıklarını size aktarıyorum. Kız 19 yaşında ve Alman. Yazdıgım her cümle birbirinin devamı degil cünkü kız ona sorulan sorulara cevap vererek birkac tane mesaj bırakmıs. Umarım kafanız karısmaz. İşte kızın yazdıkları:

1) Alman oldugumdan ve onlarla aynı kentte oturdugumdan onlarla cok kez karsılastım! (evleri benimkinin 40 dakika uzagında) Tokio Hotel ile ilgili yaptıgım en güzel şey onların da katıldığı bir gösteri sonrası partiye gitmekti. Tom ve Bill cok tatlılardı ve cok iciyorlardı XD

2)Evet, Tom ve Bill ile aynı partiye gittim! (Soru sormuslar!) Ve birkaç tane başka Alman sanatçı da vardı. Comet* müzik ödüllerinin kutlamasıydı. Bir ara kendimi cok özel hissettim- hani şu Cinderella* hissi XD Merdivenlere geldigimde, ilk adımımda Tom balkon gibi bir yerde duruyordu; asagıdaki dans eden ve kutlayan kalabalıgı izliyordu ve aniden bana baktı sonra da gülümsedi! Tanrım.. bayılacagımı sandım. Daha sonra ne yaptı? Beni gördügünü belli etti; el salladı! Sanırım o sırada kendimi kaybettim. Onunla gidip konusmadım ama o aksam yaptıgı bu jest, bu hareketi benim icin unutulmazdı!

3)Hayır, Tom utangaç biri degil. Ama kişisel ve özel şeylerden (cinsellik,öpüşmek, seksi vücudu gibi) konusmaya basladıgınızda kıpkırmızı oluyor! O andan itibaren utanmaya başlıyor! Tom’un aksine Bill gerçekten utangaç biri. Tanımadıgı biriyle konusma asla baslatamıyor. Ama o kisiyi tanıdıgı andan itibaren hic susmuyor; sürekli konusuyor! Onu hiç kızarırken görmedim. Ama eğer muhabbet çok kişisel yerlere çekilirse, yine Tom’un aksine kafasını ceviriyor ve dinlemeyi bırakıyor.

4)Fanlerine karşı hep cok kibarlar! Evet bazen çok yorgun olabiliyorlar ancak bunu fanlerinden asla çıkarmıyorlar! Fanlerine hiç kızgın degiller ama bazen günde 5 kere fanlerle birlikte oluyorlar ve öyle günlerde yataklarına uzanıp uyuma ve binlerce imza vermeme istegini gözlerinde görmeniz gayet normal. Ama hiç yılmıyorlar. Günde binlerce imza veriyorlar; her zaman.

5)Hmm.. o partide pek de dans etmediler. İlk başta çalışanlarla beraber bir kanepeye oturup konusmaya basladılar. Sonra etraflarına bakınıp bar aradılar. Sonra 15 tane kız, TH hayranı oldukları belli 15 kız, yanlarına geldi ve Bill Saki’ye sadece sanatçıların girebilecegini özel bir yere gidip gidemeyeceklerini sordu.

6)Diğer sanatçılarla da araları iyi! Ama çok konuşmuyorlar. Genellikle diğer sanatçılar yanlarına gelip onlarla konusuyorlar. Tom ve Bill biraz utangaç.. Diğer sanatçılarla konuşma konusunda.. Evet, parti’nin sonunda baya sarhoş olmuşlardı! David Jost da inanılmaz sarhoştu ve beni ve arkadaşlarımı kucakladı XD

7)Tom’un Nicole ile konusması? Evet bu gerçekten ilginçti. Ama sanırım sadece gidip “Merhaba” vs. dedi ve onunla bir fotograf cektirmek istedigini söyledi. Çünkü ortada sadece sarılırkenki fotografları var.. Üstelik biliyorsunuz, Tom’un İngilizcesi o kadar da iyi degil dolayısıyla Nicole ile muhabbet etmesi o kadar da mümkün degil.

8)Bill sarhoşken nasıl mı? Yüzünü kontrol edemiyordu ve çok aptalca mimikler yapıp, sürekli sırıtıyordu! Hahaha! Komik komik şeylerden konusuyordu, çiçeklerle ilgili bir şeyler söylüyordu o gün. Ayrıca düzgün yürüyemiyor ve sürekli dengesini kaybediyordu. Düşmemesi için Saki onunla ilgilenmişti XD Gerçekten çok komikti. Tom’un bile Bill’i taşıyamacak kadar sarhoş olması utanç verici XD

9)Tom Bill’i niye mi taşısın? Çünkü “Bravo50years Party” adlı kutlamada Tom o kadar sarhoştu ki sürekli takılıp yere düşüyordu. Ama yere çarpmadan önce Bill onu tutup, kucaklayıp otele sokmuştu. Bill böyle bir durumda moralini bozmamak için çok uğraşmıştı; Tom gerçekten utanç verici durumdaydı. Bill’in bu hareketinin çok tatlı olduğunu düşünüyorum.

Kaynak: http://www.tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=1288&start=380
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

bill ve tom ile tanışmak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bill'in bilinmeyenleriii
» Bill ve ...!!
» Bill'in elleri