TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİLL İLE ÇOK ÖZEL..!

YazarMesaj
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

BİLL İLE ÇOK ÖZEL..! Empty
MesajKonu: BİLL İLE ÇOK ÖZEL..!   BİLL İLE ÇOK ÖZEL..! Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 2:56 am

kaynak:http://www.tokiohotel-fanclub.de/fc/index.php?option=com_content&task=view&id=4&Itemid=18
ceviri: benn

1)Sarki söylemek...neden?

Cünkü enstruman calmak icin cok tembelim ve eskiden dusun altindayken hep sarki söylerdim.Bunun disinda cok önceden kendim sarki sözleri yazmaya basladim ve sonra bunlari kendim söylemek istedim.

2)Kendini 3 kelimeyle nasil anlatirsin?

Bencil, kendi halinde ve ulasilabilen.(KEŞKE BENCİL OLMASAN HİÇ İYİ BİŞİ DEĞİL YHA..!)

Hayatinda bulusmak istedigin birileri var mi?

Evet, Olsen kardesler cünkü onlari gercekten süper buluyorum.Onlarin disindakiler sevimli degil.(BEN DAHA TATLIYIM Bİ KERE HHIIH...)

4)Fani oldugun birileri var mi?

Evet, Second-Hand-Klamotten'in faniyim,cünkü genelde essiz performanslari var, onlari yakalamak cok zor ve gercekten olaganüstüler.

Arkadaslik senin icin ne anlama geliyor?

Arkadaslik benim icin cok önemli, ama maalesef gercek arkadaslar ender bulunuyor.

6)Peki basari senin icin ne ifade ediyor?

Basari cok güzel ve müzigi daha eglenceli yapan bisey,cünkü müzigini diger insanlarla paylasiyorsun ve bu sayede de müzigin baska insanlara ulasmis oluyor.

Gelecek icin neler planliyorsun?

Daha fazla canli performans sergilemek ve cool partiler kutlamak ve grupla eglenceli vakit gecirmek.(BENİDE ÇAĞIRIN O PARTİLERE.. lol! )

8)Hangisi senin icin daha öncelikli? Ask mi yoksa grubun mu?

Grubum!!Tokio Hotel aska göre benim hayatimda her zaman daha büyük bir rol oynadi.

9)Senin icin fanlarinla haberlesmen ne kadar önemli?

Cok önemli, cünkü fanlar olmadan müzigi suyun üzerinde tutmak ve 'hayatta tutmak' mümkün degil. ( burdaki suyun üzerinde tutmak deyim)

10)Fanclub'in da ki üyelere söylemek istedigin birsey var mi?

Destekleriniz icin cok tesekkürler.Sizler bizim icin cok önemlisiniz ve siz bir grubun sahip olabilecegi kadar mükemmelsiniz.(SAOLU SAOLUN JNMLARIM... Laughing )
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

BİLL İLE ÇOK ÖZEL..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-