TOKIO HOTEL FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKİO HOTEL FAN SİTESİNE HOŞGELDİNİZ SİTEDEN YARARLANABİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKEMEKTEDİR..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom'un İlkleri

YazarMesaj
bill-ci_admin
Admin
Admin
bill-ci_admin

Tom'un İlkleri Empty
MesajKonu: Tom'un İlkleri   Tom'un İlkleri Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:28 pm

İlk Öpücük :
11 yaşımdaydım ve bunu gerçekten iğrenç buldum . Kesinlikle kötü bir anı bu .

İlk Kız Arkadaşın :
12 yaşımdaydım , ilişkimiz 2 seneden biraz fazla sürdü . Geriye bakınca o yaş için çok uzun buluyorum bu ilişkiyi .

İlk Seferin :
İlk öpücüğüm gibi ilk cinsel ilişkimde bir felaketti . Benim şu ilk kız arkadaşımlaydı , hazır değildik.

İlk sigaran :
Bill ve ben 10 yaşındaydık. (Tomcum geç kalmışsınız ya daha erken başlayamadınız mı xD ) Bir ormanın ortasında inşa ettiğimiz kulübede gizlice içmiştik .

İlk Sarhoş Olman :
Arkadaşlarla toplandığımız bir gün ..

İlk Polis Olayın :
O gün Georg ve diğer arkadaşlarımlaydım ve biz bir parkın ortasında ateş yakmaya çalışıyorduk . Tabii ki bu kesinlikle yasaktı . Ateşi canlandırmak için deodarant şişeleri attık ve sonuç patlayıcıydı . (Salak mısınız oğlum deodorant atılır mı ) Polis hemen geldi . Kaçmaya başladığımız o panik anı sırasında olayla hiçbir alakası olmayan zavallı Bill görüldü .En sonunda ise yakalanan oydu .

Son yumruğun :
Bilgisayarıma ... Bazen bir dosya açılmak için fazla zaman harcayınca sabrımı kaybediyorum ..

Bir kızda ilk baktığın şey :
Gözler .. (Merak etme Tom senin gözler yakıyoo)
http://tokiohotel-btgg.eniyiforum.net

Tom'un İlkleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-